REKRUTACJA

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 już trwa! Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami procesu rekrutacyjnego w pytaniach i odpowiedziach 🙂

W jakim terminie odbywa się rekrutacja do Szkoły Sonus w Radomiu?

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025 do Szkoły Sonus w Radomiu już trwa.

Nasza szkoła jest jednooddziałowa, co gwarantuje kameralność naszej placówce, ale także wpływa na to, że miejsca dla każdego roczniaka są ograniczone i mogą szybko się wyczerpać. 

Informację o dostępnych miejscach można uzyskać pod numerem telefonu:  tel. 786 112 116

Jak mam zapisać dziecko do Szkoły Sonus w Radomiu?

Wybór odpowiedniej szkoły podstawowej to nie lada wyzwanie dla rodziców, dlatego też na początku zachęcamy do kontaktu mailowego (kontakt@sonus.edu.pl) lub telefonicznego (+48 786 112 116). Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.

Po podjęciu decyzji, aby zapisać dziecko do Szkoły Sonus w Radomiu należy dokonać formalności w następujących krokach:

  1. Wypełnienie i przesłanie formularza zgłoszeniowego. Pobierz plik. 
  2. Spotkanie rekrutacyjne w trakcie, którego zostanie przeprowadzone badanie predyspozycji muzycznych ucznia. 
  3. Podpisanie umowy ze Szkołą Sonus w terminie prowadzenia rekrutacji.
  4. Wpłata wpisowego na numer konta podany w umowie.

Wpisowe w Szkole Sonus wynosi 2 400 zł. Jest to opłata jednorazowa na cały okres nauki w naszej Szkole. Po dokonaniu powyższych formalności Twoje dziecko ma zagwarantowane miejsce nauki na pełne 8 lat kształcenia.

Czy mogę zapisać dziecko do Szkoły Sonus w Radomiu po terminie rekrutacji?

W przypadku zainteresowania zapisem dziecka po terminie rekrutacji prosimy o kontakt z Managerem Szkoły. Dbamy o małą liczebność naszych klas, która gwarantuje odpowiednią uwagę i czas dla każdego dziecka. Zapis po terminie rekrutacji będzie możliwy wyłącznie wtedy, gdy będą wolne miejsca. W sytuacji braku miejsc zapiszemy Państwa na listę rezerwową. 

Ile wynosi czesne i jakie są opłaty dodatkowe?

Czesne za naukę i opiekę w naszej szkole wynosi 1200zł / m-c, płatne z góry do 10 dnia każdego miesiąca (przez 12 miesięcy). W cenie czesnego zapewniamy wszystkie zajęcia z naszego pakietu edukacyjnego bez dodatkowych opłat! Twoje dziecko oprócz obowiązkowych zajęć ogólnokształcących i muzycznych ma zagwarantowaną możliwość udziału w takich zajęciach jak: zajęcia taneczne, sztuki walki, basen, nauka języka angielskiego (również z Native Speakerem), zajęcia artystyczne oraz kreatywne gry i zabawy na świetlicy.

W jakich godzinach mam zagwarantowaną opiekę nad dzieckiem w świetlicy szkolnej?

Świetlica w Szkole Sonus w Radomiu to nie tylko opieka, ale kreatywny czas Twojego dziecka. Gwarantujemy zaplanowane oraz ułożone tematycznie gry, zabawy, ale także wsparcie w nauce. Nauczyciele prowadzący świetlicę będą dostępni od poniedziałku do piątku w godzinach 7.30 – 17.30. W przypadku indywidualnych potrzeb prosimy o kontakt z Managerem Szkoły.

Na czym polega BADANIe PREDYSPOZYCJI DO KSZTAŁCENIA MUZYCZNEGO?

Badanie predyspozycji muzycznych jest przeprowadzane dla każdego kandydata. Obejmuje ono:

  • powtórzenie rytmu wyklaskanego przez nauczyciela,
  • zaśpiewanie przygotowanej piosenki,
  • powtarzanie pojedynczych dźwięków i krótkich melodii,
  • powtarzanie schematów rytmicznych, rozróżnianie dźwięków wysokich i niskich,
  • badanie predyspozycji do nauki gry na wybranym instrumencie a w tym koncentracja, logiczne myślenie, koordynacja wzrokowo-ruchowa, sprawność manualna.

porozmawiajmy

o tym, czy szkoła Sonus jest dla Waszego dziecka najlepszym miejscem do rozwoju.

Jeśli podoba Ci się filozofia naszej Szkoły  – skontaktuj się z nami! Wypełnij formularz a my oddzwonimy do Ciebie w ciągu dwóch dni roboczych.

Preferowane godziny kontaktu

Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Sonus w Radomiu. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

6 + 6 =