O NAS

Ofertę szkoły Sonus przygotowaliśmy tak, aby odpowiadała zarówno na potrzeby dzieci, ale także i ich rodziców. Szeroki pakiet edukacyjny to brak konieczności organizowania popołudniowych zajęć dodatkowych. Rodzic oszczędza czas i nie musi ponosić dodatkowych kosztów.

Zadbaliśmy o małe zespoły klasowe bo ważni są dla nas nasi uczniowie i ich komfort pracy. Chcemy troszczyć się o nich w sposób zindywidualizowany. 

Ważny dla nas jest  zarówno wysoki standard nauczania na poziomie ogólnym jak i artystycznym. Pracujemy w oparciu o autorski program nauczania, który zawiera elementy planu daltońskiego. Budowanie kluczowych kompetencji wymaga dbałości o rozwój na wielu płaszczyznach. W naszej szkole stawiamy na różnorodność zajęć. Zobacz co oferujemy. 

Dlaczego warto wybrać połączenie edukacji ogólnokształcącej z muzyczną? 

Kontakt z muzyką od najmłodszych lat pomaga dzieciom w rozwijaniu ich wyobraźni, umiejętności logicznego myślenia, buduje pewność siebie i wiarę w swoje umiejętności. Dzięki jej obecności szkoła kojarzy się przede wszystkim z pasją i przyjemnością. 

misja szkola muzyczna

Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Sonus w Radomiu

NASZĄ MISJĄ jest zapewnienie dziecku dobrego startu w dorosłość poprzez edukację i rozwój kompetencji istotnych w osiąganiu sukcesów w przyszłości.

nasza siedziba

Szkoła Sonus mieści się w Radomiu przy ul. Tartacznej 16/18. Nasza placówka jest w trakcie przygotowań na wielkie otwarcie na rok szkolny 2024/2025. Projektując wnętrza szkoły zadbaliśmy o bezpieczeństwo, komfort i przyjemne warunki do rozwoju dzieci. Dzieci w placówce spędzają kilak godzin dziennie więc chcemy, aby NASZA szkoła kojarzyła się im z ciepłem i spokojem – jak w domu. Prezentowane zdjęcia to wizualizacje, ale jesteśmy przekonani, że efekt końcowy będzie jeszcze lepszy! 

Wierzymy, że Szkoła Sonus jest odpowiedzią na potrzebę nowoczesnej edukacji w Radomiu. Każdego dnia będziemy starali się zasłużyć na miano nowego, ważnego miejsca na mapie naszego miasta. Cieszymy się, że tu jesteśmy!

 

 

Ważna jest dla nas pasja do edukacji

Szkoła to nie budynek, lecz ludzie, którzy ją tworzą. Dlatego w Szkole Sonus, zarówno nauczyciele jak i kadra administracyjna to pasjonaci, którzy troszczą się o dobro dzieci, ich rozwój, wykształcenie i radość każdego dnia. Indywidualne podejście do każdego dziecka jest dla nas kluczem do stworzenia ciepłej i pełnej zaufania relacji.

Natalia Nowacka

Natalia Nowacka

Dyrektor Szkoły

Absolwentka Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Biolog z wykształcenia i zamiłowania. Zawodowo związana z edukacją od ponad 10 lat. Edukacja to jej pasja, dlatego też z ogromnym zaangażowaniem podejmuje się nowych, zawodowych wyzwań. Poza pełnieniem funkcji Dyrektora Niepublicznej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I stopnia Sonus w Radomiu, jest także Dyrektorem Centrum Nauczania Domowego. Prywatnie cały swój wolny czas poświęca córkom, często malują wspólnie akwarelami. W wolnych chwilach ćwiczy i czyta kryminały Agathy Christie. Jej supermoc to zdecydowanie optymizm i empatia 🙂

Beata Potapska

Beata Potapska

Wicedyrektor Szkoły

Jej otwartość na rozmowę z drugim człowiekiem sprawia, że nie czuje upływu czasu. W życiu zawodowym stawia na komunikację i zrozumienie potrzeb uczniów. Praca w szkole była marzeniem, które z pasją od ponad 10 lat realizuje. Jej mocną stroną jest uśmiech i pozytywne nastawienie do wszystkich zadań. Jako nauczyciel języka polskiego i terapeuta pedagogiczny zawsze szuka nieszablonowych i najlepszych rozwiązań. W wolnym czasie podróżuje wraz z rodziną lub spędza czas na świeżym powietrzu w ogrodzie. Nie ma dla niej rzeczy niemożliwych, na niektóre potrzebuje tylko więcej czasu 😉

poznajmy się lepiej

Szkoła Sonus należy do grupy edukacyjnej, specjalizującej się w nowoczesnej i innowacyjnej edukacji. W naszym portfolio znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i artystyczne, fundacje oraz inne projekty edukacyjne. 15 lat doświadczenia na rynku edukacyjnym pozwala nam tworzyć inspirującą przestrzeń dla rozwoju Twojego dziecka.

W naszych placówkach promujemy zarówno indywidualną kreatywność, jak i współpracę z innymi. Pragniemy, aby nasi uczniowie odkrywali w sobie siłę i głos, którym mogą przekazać swoje myśli, pragnienia i emocje, a tym samym realizować marzenia.

sonus szkoła muzyczna

Zobacz jak działamy w innych miastach

N

Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia ELEMENTARZ

N

Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia CLEVER w Wałbrzychu

N

Centrum Nauczania Domowego

N

Przedszkole ELEMENTARZ

N

Żłobek ELEMETARZ

N

Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa

N

Polskie Szkoły Internetowe Libratus