PółkoloniA w szkole sonus 1-5 lipca

Zapraszamy Was do wspólnej zabawy

Półkolonia w Szkole Sonus to czas pełen radości! Tu nie ma miejsca na nudę. Przygotowaliśmy dla Waszych dzieci program pełen różnorodnych atrakcji, od tradycyjnych takich jak kino, trampoliny czy też wycieczki plenerowe, jak i bardziej wyszukanych np. malowanie światłem, warsztaty czekoladowe, czy kuchnia molekularna.

Nie mogło również zabraknąć aspektu artystycznego, dlatego Wasze dziecko będzie miało okazję uczestniczyć w warsztatach muzycznych, plastycznych i florystycznych. Wszystko to pod opieką wysoko wykwalifikowanego zespołu opiekunów, którzy zadbają o bezpieczeństwo i świetną zabawę! 

Dla kogo? Dzieci w wieku: 6-8 lat.

Gdzie? Nie tylko w naszej szkole, ale także w wielu ciekawych miejscach. Szczegółowy rozkład zajęć znajdziecie poniżej! 

Kiedy? Już o 1 do 5 lipca! Dogodne godziny opieki 7:45 – 16:15. 

Za ile?  998 zł – wszystkie atrakcje oraz wyżywienie w cenie. 

Kadra posiadająca uprawnienia pegadogiczne! 

Zapewniamy dojazd do atrakcji oraz wyżywienie (obiad + podwieczorek).

Wakacje w mieście nie muszą być nudne! 

Jesteśmy przekonani, że czas spędzony na naszej półkolonii będzie mile wspominany przez Wasze pociechy, a wąski przedział wiekowy zrodzi przyjaźnie pomiędzy dziećmi. Szczegółowych informacji udziela Wicedyrektor Szkoły Sonus – Beata Potapska. Skontaktuj się z nami poprzez formularz zgłoszeniowy lub bezpośrednio pod nr 534 912 895

 

Zarezerwuj miejsce dla Twojego dziecka

Administratorem danych osobowych jest Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia Sonus w Radomiu. Dane wpisane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie zgodnie z naszą Polityką Prywatności.

5 + 2 =

Zobacz jak działamy w innych miastach

Szkoła Sonus należy do grupy edukacyjnej, specjalizującej się w nowoczesnej i innowacyjnej edukacji. W naszym portfolio znajdują się żłobki, przedszkola, szkoły podstawowe i artystyczne, fundacje oraz inne projekty edukacyjne. 15 lat doświadczenia na rynku edukacyjnym pozwala nam tworzyć inspirującą przestrzeń dla rozwoju Twojego dziecka.

N

Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia ELEMENTARZ

N

Niepubliczna Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia CLEVER w Wałbrzychu

N

Centrum Nauczania Domowego

N

Przedszkole ELEMENTARZ

N

Żłobek ELEMETARZ

N

Polonijka – Polonijna Szkoła Podstawowa

N

Polskie Szkoły Internetowe Libratus